Mesaj Yaz  -  Tüm Mesajları Gör

 
 
  Tarih: 16.09.2008 10:54:00 Yazan: mücahet şen   Şehir: Tekirdağ
 
   ben uyuzum tamam mı zaten sevgilimde beni sevmemişti bu yüzden.aronun şairide sevmesin ne çıkar.sevgi dilenmektense zengin olsaydım keşke.kirli yüzlü hayatımda bir güzelliksin sen gülten kahraman ve aron.

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 16.09.2008 10:39:24 Yazan: mücahet şen   Şehir: İstanbul
 
   insana ihtiras verildigi gün yüreginden alınmış korku ve bırakılmış yalnız başına ve denilmiş ki seveceksin ve sevgini anlamayacak hiç kimse bu senin cehennemin olacak cenneti düşlerken ve cennetim dedigin aglaman kalbini uçururken fakirligine ve hastalıgına ve ölümüne güzeliklerin.

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 15.09.2008 23:15:22 Yazan: saygı bizden   Şehir: İstanbul
 
   arkadaşlar bence bu kadar uzatmayalım artık..beğendik ya da beğenmedik.sonuçta yarışma bitti kazananlar açıklandı ve iyi ya da kötü bir sonuca varıldı.neden bukadar büyütüyoruz anlamıyorum.bence uzatmanın ve gönül kırmanın anlamı yok artık.o şiir bizimki de olabilir di ve bize de böyle sözler yazılabilirdi ve eminim biraz da olsa kırıklık hissederdik. o yüzden şunu söylemek geliyor içimden ...dost vefa bilmezse yaşıyla kanar sitemli gözler gitsem bu diyardan güler mi arkamdan hercai sözler....

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 10.09.2008 18:55:29 Yazan: SAYGILAR...   Şehir: Ankara
 
   yaa neden hala açıklanmadı sonuçlar neden bu kadar zor anlamıyorum...6 eylülden bugüne tam 4 gün geçti..insaf yaneeee insafffff

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 10.09.2008 18:47:18 Yazan: mücahet şen   Şehir: Tekirdağ
 
   müslüman alemine ramazan ayında bereket ve mutluluk diliyorum. şiir yarışması sonucunu beklemek beni sıktı geçen senede böyle oldu.inşaallah çok beklemeyiz .

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
Toplam Kayıtlı Mesaj Sayısı: 466


Yazan :
E-Posta :
Şehir :
Mesajınız :


MESAJLARINIZ EDİTÖR TARAFINDAN İNCELENİP YAYINLANMAKTADIR