Mesaj Yaz  -  Tüm Mesajları Gör

 
 
  Tarih: 16.03.2012 23:14:57 Yazan: Tolga   Şehir: İzmir
 
   Nedense kimse sevdiği yanındayken sevdiğine sevdiğini söyleyemez! Çok büyük bir kayıp. Hayat herkesi rehin alır. Dünya' da sadece 2 gerçek vardır. Birisi: Sevda, diğeri ise ölümdür... Eğer hayatı hayat yapan sevda gerçeğini yaşamazsanız, ayrı kalanları buluşturan öteki gerçeği yaşamanızın ne önemi kalır? Eğer bir yaranın acısını hissetmek istemiyorsanız; Ya, yarayı sararsınız, ya, yarayı kopartırsınız, ya da, yarayı daha fala acıtırsınız. O acıya alıştığınız zaman yaranın acısını hissetmezsiniz... Benim yaptığım gibi... Tüm sevenlere, sevilmeyi unutmuş bu yürekten selam olsun!

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 1.03.2012 21:10:22 Yazan: melek yıldız   Şehir: Rize
 
   yüzüne söyleyemiyorum ebubekir seni seviyoruuuuuuuuuuuuuuumm

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 24.02.2012 20:34:17 Yazan: İlkay Doğan Söylemez   Şehir: Eskişehir
 
   Hepimiz severiz. Kimimiz Yaradanı kimimiz yarattığını. Ben ikisini de seviyorum. Sevmeyi daha da çok seviyorum. Çoğu zaman acı veriyor.. Düşünceler alıyor beni benliğimden. Bırakıyorum kendimi, bazen sadece izliyorum. Kızıyorum kendime işte yapmasaydın bunu diye ama pişmalık çare olmuyor. Sonra ağlıyorum.. Onu düşünerek ağlıyorum.. Hak etmiyorum ama seviyorum belli ki.. Aşkı tadıyorum onunla, gerçek aşkı.. Hani şu ulaşılmaz olanı.. Hani sabır edince meyvesini topladığımız cinsten. Ben seviyorum ama kimin umrunda. Zaten kimseye de ihtiyacım yok. Tek cümle ile özetini de Yılmaz Erdoğan vermiş bu yazdıklarımın. 'Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim!'.

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 16.02.2012 14:50:19 Yazan: karanlıkk   Şehir: Kastamonu
 
   benım sölemek istedığım 3 kelıme var sewdıgıme söyleyemıyorum..burda haykırmak hıçkırıklarla bağırmak istiorum.... (yasemin seni çok seviyorummmm :S)

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 14.02.2012 00:37:35 Yazan: patasana   Şehir: İzmir
 
   Gözbebeklerinde nefessiz kalmak istedim belki de Usulca boğulmak istedim ansızın Ama hep yaşadım ve hiç ölmeyecekmişçesine Ve hep gözlerine çok yakın yaşadım

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
Toplam Kayıtlı Mesaj Sayısı: 466


Yazan :
E-Posta :
Şehir :
Mesajınız :


MESAJLARINIZ EDİTÖR TARAFINDAN İNCELENİP YAYINLANMAKTADIR