Mesaj Yaz  -  Tüm Mesajları Gör

 
 
  Tarih: 10.10.2008 00:30:40 Yazan: oyagedik   Şehir: İstanbul
 
   sevgili,TÜRKİYE'M 29 eki,Cumhuriyet Bayramına 19 gün kaldı !AY YILDIZLI BAYRAKLARIMIZ hazırmı ! nice yıllara hep birlikte... Yasın CUMHURİYET...

# Yönetici Yanıtı :
Bize kendi bayrağımızda yaşamamızı sağlayan Yüce Atatatürkümüzü ANIYORUZ!
 
 
 
 
  Tarih: 5.10.2008 21:40:55 Yazan: BaDeMiX   Şehir: Malatya
 
   özlemek; Özlemi yasmak için yaratilmiş su bedenimiz kavusmayi özlediği gibi sizce en cok neyi özlemiştir.... umarim herkez kavustugu özlemi ile mutlu bir hayat yasar --- biz sadece özlemle severiz ve kavusursak biteriz----

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 4.10.2008 12:45:40 Yazan: yasar   Şehir: İstanbul
 
   askerlik arkadasimi ilhan tortumi ariyorum yazisma adresem yasar_aksaray_68@hotmail.de

# Yönetici Yanıtı :
Arkadaşlarınızı facebook gibi sitelerde arayabilirsiniz
 
 
 
 
  Tarih: 4.10.2008 05:52:05 Yazan: yasar yön   Şehir: Yurtdışı
 
   kiki bin sekizde siir yarismasinda iki siirle katilmistim acaba beli bir mütet sonra yayinden kalkiyormu onu artik yayinde göremiyorum sadece bilgi amacli sormaktaki maksadim.vereceniz yanit tan dolayi cok tesekürederim.

# Yönetici Yanıtı :
İlgili yarışma şiiirlerimiz sitemizden kaldırılmamaktadir.Sitemizin açık olduğu tüm durumlarda Yarışmaya katılan şiirler yayınlanacaktır.
 
 
 
 
  Tarih: 3.10.2008 18:55:36 Yazan: mutlu mutlu   Şehir: Ankara
 
    Özlüyorum öyleyse varım, hayattayım. Hayatın bize sunduğu olağanüstü nimetlerin farkındayım. Bu ne hoş yolculuk? İyi ki yola çıkmışım. Sonuç mutluluksa ve mutluluk bir yolculuksa pişmanlığa izin vermemeli. Asla pişman değilim. Şu kısa hayatımızda mutluluğu iyi ki ertelemedik. Birbirimizin yoluna çıkmakla ne de iyi ettik.. Yüreğim böylesine bir sevgiyle doluyken ölümcül bir hastalığa yakalanabilr miyim? Bu aşkı yaşamak kaderimizde varmış. Ancak bu yaşadığımız, bildiğimiz bir aşk değil. Aşktan da üstün bir şey. Özenli, kıskandıracak, masum ve duygusal bir aşk. Çılgınca bir aşk. Ömrümüz arttı. Bir "gül" bu yolculuğa ne kadar renk katabilir bilmiyorum. Ben yine de her sabah yollarına gül döküyorum. Çünkü sen, yaşamaktan yorulduğum bir anda geldin bana. Hoşgeldin.. 5000 yıllık aşkın yaşandığı şehrim seninle anlam buldu. Ve herşey seninle başladı. Sen olmasaydın herşey, hiçbirşey olurdu. Sensiz geçen anlarımda kayda değer bir şey yok. Sen yoksan, fena halde tenhalardayım..

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
Toplam Kayıtlı Mesaj Sayısı: 466


Yazan :
E-Posta :
Şehir :
Mesajınız :


MESAJLARINIZ EDİTÖR TARAFINDAN İNCELENİP YAYINLANMAKTADIR