Mesaj Yaz  -  Tüm Mesajları Gör

 
 
  Tarih: 2.05.2012 09:53:59 Yazan: şeydanur ögretmen   Şehir: Trabzon
 
   selamlar bende burdayım herkeze selam olsun

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 25.04.2012 21:25:39 Yazan: berivan   Şehir: Şırnak
 
   sırf hayata gıçıklık olsun diye gülümse:):):):)

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 19.04.2012 16:25:51 Yazan: Ahmet Büyükaydın   Şehir: Konya
 
   ‎''Yok olmak, canın bedenden ayrılması değildir. Çünkü; can bedenden ayrıldıktan bir süre sonra tekrar ete kemiğe bürünüp beden haline gelecektir. Yok olmak, bir gönülden çıkıp, ona bir daha sonsuza kadar geri dönmemektir. Çünkü; bedenin bir sonu vardır fakat ruhun sonu yoktur. O yüzden; esas yokluk canın bedenden ayrılmasıyla ölmek değil, hayatta iken gönülden uzaklaşmak, gönülden düşmektir!'' (Ahmet Büyükaydın) / 15 Mart 2012 / Hadim-Konya

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 19.04.2012 14:58:37 Yazan: aysun   Şehir: İstanbul
 
   Bazen bir gülümseme yeter hayata çünkü dimdik hayatta olduğunu gösterebilmektir.belki taş kalbi yumuşak yapan şey de gülümsemedir.hayatı gerçek kılan ve onu tam anlamıyla açıklayandır.bazen acı çekmektir.bazen kendini gösterebilmek. bazen tat almaktır bazen bunu anlatabilmek..

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
 
 
  Tarih: 16.04.2012 15:56:50 Yazan: Orhan kavak   Şehir: Eskişehir
 
   Serin ve derin maviliklerde saklı bir çift yeşil gizem, bana özel. Seninle el ele nefes almak, yaşamak yaşlanmakta güzel. Sensiz alınacaksa bir nefes istemem, kalsın, dökülsün gazel. Ölümde gelse, duygularıma erişemez, bizi korkutamaz ki ecel. Sevmenin var mı? eni boyu, sonu, ucu bucağı, yada durağı. Sevgiler karşısında diz çökmüş taştan yapılsa’da Zeus Tapınağı. Volkan gibi kaynasa’da, yedi verenler kadar bereketli pınarı. Gökleri, yıldızları sana sunsam, mutlu olur mu ki kalbinin sunağı.?

# Yönetici Yanıtı :
...
 
 
Toplam Kayıtlı Mesaj Sayısı: 466


Yazan :
E-Posta :
Şehir :
Mesajınız :


MESAJLARINIZ EDİTÖR TARAFINDAN İNCELENİP YAYINLANMAKTADIR